møte og konferanselokaler
treff 496 bedrifter i nærheten av dette området
4 (1)
Vi leverer catering til ditt bryllup eller konfirmasjon. Borg Catering er spesialister på selskapsmat til alle typer events.
Et idyllisk og eventyrlig sted som må oppleves. Vikingegarden har som mål at stedet med sin helt spesielle atmosfære skal gi gjestene en opplevelse av trivsel, harmoni og glede. Vi har kurs- og konferanse, bryllup, firmafester, og andre arrangement.
Leiraktivitet, konferanser og skoleturer står for størstedelen av årsbelegget på IMI Stølen. Vi tilbyr også camping, hytteutleie, selvhushold og catering.
Vidsyn ArbeidsHotell og Restaurant er lokalisert i Sløvågen, like ved Skipavika terminal og Mongstad. Vidsyn har lokalar for både overnatting, kurs og konferansar, og treng du ein plass for din konfirmasjon, bursdag eller ditt bryllaup har vi lokalar for dette.
Tent er et ressurssenter for fagpersonell, forretningsfolk og studenter som ønsker å bringe evangeliet til nye steder gjennom liv og arbeid. Tent driver tenthuset i Sandviken hvor vi leier ut et konferanse- og selskapslokale, for både private og bedrifter.
Hos oss finner du Oldemors hus fra 1850 og Gamla løå fra seint 1500-tallet som er restaurert. Vi leier ut til bryllup, selskaper, møter og ledersamlinger. Vi har også konserter flere ganger i året.
Vi har 18 senger fordelt på 8 rom. Og vi serverer kortreist og hjemmelaget mat, i rolig og nostalgisk atmosfære.
Vakre omgivelser for overnatting, kurs og konferanse eller et rolig opphold. Restaurant viden kjent for sine lokale spesialiteter. Mange spennende aktiviteter i nærområdet. Kun en times kjøretur fra Kristiansand. Velkommen til oss!
Øren Hotel er lokalisert i Høyanger, som ligger i Sognefjorden - en av verdens vakreste fjorder. Hotellet har en lang historie, og fremstår i dag som et moderne hotell som legger vekt på god mat & drikke, og vårt mål er å gi våre gjester opplevelser de sent vil glemme. VELKOMMEN!
4.67 (3)
BEST WESTERN Tingvold Park Hotell Steinkjer har en hovedbygning som er bygget i 1892. Hotellet er plassert i et område som er særdeles rikt på fornminner. Inne på eiendommen ligger en steinsetting som er den eneste bevarte av et gravfelt med over 20 gravminner langs Gamle Kongeveg. Steinsettingen har opprinnelig vært over 40m. lang og 9m. bred på midten. Antallet stein er i dag 38, men har opprinnelig vært omkring 45.
5 (1)
Hjemmekoselig konferansehotell på Hadeland.
Hotell Hadeland er viden kjent for sin gode mat, fra hjemmelaget brød til frokost og flatbrødet til lunsj! Stort, deilig lunsjbord med noe for enhver smak.
Hotellet har en hjemmekoselig atmosfære, med personlig service fra blide ansatte. Møtelokalene innbyr til arbeid, men uteområdet frister til pause.
På Stord Hotell bur du sentralt i flotte Sunnhordland, høgdepunktet på Leirvik med nydeleg utsikt over heile Sunnhordlandsbassenget. Her finn du moderne konferanse- og selskapsfasilitetar, lekre nyoppussa lokale, eit kreativt og spennande kjøkken, samt rause tilsette som er lidenskapeleg opptekne av å gje deg dei beste opplevingane.
Østerbø Fjellstove er en tradisjonsrik overnattingsplass som har vært en del av fjellandskapet i mange generasjoner. Her har du en perfekt utgangspunkt for å oppleve den vakre og historiske Aurlandsdalen, samt mange andre flotte fjellturer. Med under 1time fra Aurland, Flåm og vakre Sognefjorden er det kort vei til flere attraksjoner. Vi tilbyr overnatting, frokost, lunsj og smakfull middag. Våre fasiliteter inkluderer trivelige rom, hytter og store komfortable leiligheter samt campingplass.
I det naturskjønne området Bjorli, i Lesja kommune, Innlandet, i skillet mellom Gudbrandsdalen og Romsdalen, ligger Bjorliheimen Fjellhotell. Her, 600 m.o.h., er vinteren ekstra lang og har dermed en skisesong som vanligvis varer fra midten av november til slutten av april. Bjorli Alpinanlegg og milevis med velpreparerte langrennsløyper sammen med slake og samtidig høytliggende fjellpartier gir en mengde muligheter for enhver skientusiast. Bjorliheimen Fjellhotell er et av svært få norske hoteller uten alkoholservering, og vi tilstreber en familievennlig atmosfære, med lekerom og nydelig natur man kan boltre seg i like utenfor hotellet.
5 (1)
Oslo Kongressenter er et moderne konferansesenter midt i Oslo sentrum som tilbyr fleksible konferanselokaler, selskapslokaler og møterom i ulike størrelser.
4 (1)
Bryne Kro & Hotell er en familiebedrift, startet i 1986 av familien Otto. I dag er det andre generasjon som driver stedet. Så kan du spørre: Betyr det noe at vi er familiedrevet? For oss betyr det masse, selvsagt, vi fører videre noe vi tror på. Men vi er sikre på at det betyr noe for deg også. Eller rettere sagt: for opplevelsen din når du er her. Du kommer til å føle det hjemmekoselige, det uformelle og nære. Kjenne at du er en av oss.
På Restaurant Salt får du en unik smaksopplevelse med nordiske retter inspirert av Sør-Europa, laget av sesongens beste råvarer – alt servert i vakre omgivelser med utsikt over Skjebergkilen. Enten du vil nyte middag med gode venner, feire spesielle øyeblikk, eller arrangere selskap i historiske lokaler, har Salt den perfekte rammen for minnerike stunder.
Vi ønsker alle velkommen hit om man er på forretnings reise på ferie sammen med familien, eller på en action tur sammen med venner. Vår fokus er at alle gjester skal føles seg som hjemme og ha en opplevelse av beste kvalitet.
Her er det bølgeskvulp og en utsikt som stekker synet ditt ut i horisonten. Hos oss er lett å drømme seg litt bort fra livets travle gang, fylles med adrenalin på et sjøfiske eventyr eller i vår via ferrata, samt mange andre opplevelser.
Hamar Vandrerhjem Vikingskipet er et overnattingssted på Hamar ved Mjøsa. Her kan du sove i hjemmekoselige omgivelser for en billig penge. Velkommen!
Jønnhalt Gjesteseter er et eksklusivt og usjenert sted for møter og sosiale samlinger 850 m.o.h. Jønnhalt Gjesteseter tar i mot bare en gruppe om gangen, gruppestørrelse fra 7–20 personer til kurs/møter, opp til 25 personer for sosiale samlinger og feiringer/jubileer.
Trvielige rom i rolige omgivelser. Rimelig og supersentralt 9 km fra Sandefjord og Larvik Torg. God standard med fliselagte bad, hårføner, kjøleskap, tv og gratis Internett. Tilgang til eget kjøkken og vaskeri. Buss og tog i nærheten samt ferger til Sverige og Danmark. Gratis parkering. Leie av sotre konferanselokaler og konsertlokaler. Frokost servering og matservering for grupper ved behov.
Våre ærverdige lokaler er åpne for alle og passer perfekt til de fleste festlige aktiviteter og selskaper. Vi har god erfaring med å arrangere bryllup, konfirmasjoner, mottakelser, konferanser, brunsjer, vinsmakinger og alle andre jubileer. Kontakt oss nå så skreddersyr vi deres neste selskap.
Hotellet er plassert midt mellom Lofoten, Vesterålen og Harstad i vest. Svensk Lappland i øst. Senja, Tromsø og Finnmark i nord. Narvik og Hamarøy i sør. Enorme muligheter for fantastiske opplevelser!
Dolmsundet hotell er et sentralt beliggende overnattingssted - “midt i øyriket” i øyregionen Hitra/Frøya.
Vi er et moderne hotell med flotte hotellrom og suiter, store leiligheter, utleiehus og hytter med kjøkken, bad, flere soverom og uteområde.
Nytt tilbud: Dolmsundet Lodge, en stor oceanfront villa på 400 kvm! - Lei ditt eget lille “hotell”! Vår Sea Lodge er perfekt for firmagrupper, styresamlinger, flere familier eller vennegjengen!
Velkommen til hyggelige opphold på Dolmsundet hotell!
4.5 (2)
Forretningshotell beliggende rett ved kollektivknutepunkt (tog, buss og taxi) i Kongsberg. Gratis parkering for deg kommer med bil og er vår gjest! Har du El-bil - har vi lading. En tjeneste levert av Kople.