Om Legevaktsentralen
Dine konkurrenter har brukt denne overflaten til å fortelle om selskapet sitt. Du vet at det er gratis å fylle ut firmainformasjon på Gulesider, ikke sant?
Dine konkurrenter har brukt denne overflaten til å fortelle om selskapet sitt. Du vet at det er gratis å fylle ut firmainformasjon på Gulesider, ikke sant?
Juridisk navn
HAUGESUND KOMMUNE
Selskapsform:
Kommune
Stiftelsesdato
-
Org.nr:
944073787
Aksjekapital
0
Omsetning.
-
Firmaskatt
-
NACE-bransje
84.110 Generell offentlig administrasjon
Daglig leder
Kontaktperson
sosina hailu
moreThanAYearAgo
Det er ikke gøy å jobbe på lørdager og man kan være trøtt osv. , men det er folk som er skadet, som ikke føler seg bra og barne foreldre som er bekymret som kommer til legevakten. Jeg kjenner ikke til noen som kommer der for moro skyld. Å høre på bekymringene og problemene med tålmodighet er utrolig viktig, selvom dere som jobber der har sikkert sett de verste skadene, sykdommer og problemer. Man skal i det minste høre på de som kommer for å oppsøke hjelp. Det er utrolig frustrende å komme der med et barn og bli fortalt "han er normal" "han ser fin ut" , "han vil kanskje bare sove" ved resepsjonen uten å la meg snakke ferdig. Spør meg om han har sovet godt eller om han er trøtt , er det noen endringer , er han nedsatt , fordi ingen kjenner han bedre enn meg , du som har sett han i 5 min , kan i hvert fall ikke bedømme dette. Han hadde begynt å haltet og falle helt plutselig , jeg ventet 1-2 timers tid og tok han med til legevakten, og fra jeg kom i døren var innstillingen til resepsjonisten avisende. Om dere skal sende han hjem så er det viktig å betrygge meg som er moren at dere tar mine bekymringer på alvor og jeg føler at jeg kan komme tilbake hvis han blir verre. Jeg har aldri opplevd maken til pleie personal
Nøkkelord mangler