Orkla Foods Norge AS avd Stabburet Fredrikstad
Få hjelp med markedsføring på nett
Lurer du på hvor synlig hjemmesiden din er på internett, og om den holder dagens standard? Det kan være lurt å utvide bedriften din. Vi i Gule Sider hjelper deg med å nå dine forretningsmål.
Bildegalleri
Om oss
Orkla Foods Norge er Norges ledende matselskap og en av de største merkevareleverandørene av mat i Norge. Selger produkter hovedsakelig gjennom dagligvarehandelen, men vi har også sterke posisjoner innen storhusholdning, kiosker og bensinstasjoner.
Selv om vi er et ungt selskap har vi dype historiske røtter. Mange av merkene våre har definert smaker siden lanseringen for 60-70 år siden. Stabbur-Makrell, Grandiosa, TORO og Nora syltetøy er eksempler på merker som vi er tilstede med på matfatet til alle døgnets tider. Maten vi lager velges på nytt hver eneste dag, fordi forbruker både liker og stoler på den.
Orkla Foods Norge står bak kjente norske merkevarer som Grandiosa, TORO, Nora, Stabburet og Idun.
Selskapet ble etablert i 2013, som en sammenslåing av Stabburet og Rieber & Søn Norge. Selv om Orkla Foods Norge er et ungt selskap, har mange av merkevarene dype historiske røtter og har vært en del av norsk mattradisjon gjennom flere tiår.
Se gjerne mer om våre fabrikker på vår hjemmeside
Orkla Foods Norge AS avd Stabburet Fredrikstads valgte linker
Til deg som styrer bedriften
Vi fikser det for deg
Som gründer, er det å være synlig på nett viktigere i dag enn noen gang, men digital markedsføring kan noen ganger føles vanskelig. Det er derfor vi er her. Vi i Gule Sider brenner for alt som har med digital markedsføring å gjøre, og kan hjelpe deg med å sikre at din bedrift er synlig på nett.
Har du riktig informasjon på nett?
Du kan enkelt oppdatere bedriftsinformasjonen din over hele internett. Bruk Min Gule Sider for å oppdatere din kontaktinformasjon, åpningstider, nøkkelord mm.
Gode hjemmesider tiltrekker seg flere kunder
Annenhver besøkende risikerer å forlate hjemmesiden din, hvis den tar mer enn 3 sekunder å laste inn. Google elsker raske og mobiltilpassede hjemmesider!
Firmainformasjon
Orkla Foods Norge AS avd Stabburet Fredrikstad
5 058 474 tkr
25.70 %
1127
Ytterligere finansiell informasjon og en gratis årsrapport fra Orkla Foods Norge AS avd Stabburet Fredrikstad er tilgjengelig på Proff.no
Les mer om bedriften på ProffORKLA FOODS NORGE AS
916170858
AS
10.850 Produksjon av ferdigmat
10.720 Produksjon av kavringer, kjeks og konserverte konditorvarer
10.390 Bearbeiding og konservering av frukt og grønnsaker ellers
Ja
31.12.1962
Lederstillinger/Administrasjon
Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Styremedlem
Kategorier
Nøkkelord
Mulige nummerkombinasjoner
66816100
6681 6100
668 16 100
66 81 61 00