Om AEC AS
Aec AS har i dag 5 ansatte og hovedformålet er drift av restaurant og catering, samt relaterte aktiviteter. Daglig leder og styreleder er Daniel Da Silva Costa
Eier du bedriften?
Logg inAec AS har i dag 5 ansatte og hovedformålet er drift av restaurant og catering, samt relaterte aktiviteter. Daglig leder og styreleder er Daniel Da Silva Costa
Eier du bedriften?
Logg inJuridisk navn
AEC AS
Selskapsform:
Aksjeselskap
Registreringsdato
22.05.2024
Org.nr:
933479285
Aksjekapital
30000
Omsetning.
-
Firmaskatt
-
NACE-bransje
56.110 Drift av restauranter
Daglig leder
Daniel Da Silva Costa
Styrets leder
Daniel Da Silva Costa
Styremedlem
Janaina Artemis Do Carmo
Data levert av Proff AS
Følg enkelt med på hvordan annonsene dine presterer, se fakturaene dine og administrer bedriftens opplysninger i Robins kundeportal.

Hos Gulesiders markedsføringsbyrå Robin kan du sjekke hvor god nettsiden din er på SEO, synlighet, GDPR og annet som er viktig for å tiltrekke kunder.

Gulesiders markedsføringsbyrå Robin kan hjelpe deg med Google- og Facebook-annonsering, SEO, nettside m.m.