AKTIV BERGEN VEST AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    AKTIV BERGEN VEST AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    03.01.2023

  • Org.nr:

    930567795

  • Aksjekapital

    500000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    68.310 Eiendomsmegling og andre formidlingstjenester for eiendom

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Lars Waage Hansen

  • Styrets leder

    Roger Andre Glesnes

  • Styremedlem

    Sigbjørn Helland

  • Styremedlem

    Katarina Oppedal Markhus

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

AKTIV BERGEN VEST AS ligger på Sjøkrigsskoleveien 15 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 55590500
  • 5559 0500
  • 555 90 500
  • 55 59 05 00

Vanlige spørsmål om AKTIV BERGEN VEST AS

Hva er den registrerte adressen til AKTIV BERGEN VEST AS?

Den registrerte adressen ligger i 5165 Laksevåg. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver AKTIV BERGEN VEST AS?

AKTIV BERGEN VEST AS er aktiv innen Eiendomsmegling.

Hva er organisasjonsnummeret til AKTIV BERGEN VEST AS?

Organisasjonsnummeret er 930567795.

Hva er telefonnummeret til AKTIV BERGEN VEST AS?

Telefonnummeret til AKTIV BERGEN VEST AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til AKTIV BERGEN VEST AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble AKTIV BERGEN VEST AS grunnlagt?

AKTIV BERGEN VEST AS ble grunnlagt den 08.12.2022.

Er AKTIV BERGEN VEST AS registrert for MVA?

AKTIV BERGEN VEST AS er registrert for MVA.