BJØRN ERIK LØVLIEN AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    BJØRN ERIK LØVLIEN AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    14.03.2000

  • Org.nr:

    981666941

  • Aksjekapital

    100000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    43.910 Murerarbeid

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Bjørn Erik Løvlien

  • Styrets leder

    Bjørn Erik Løvlien

  • Varamedlem

    Kjersti Helen Stenbo

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

BJØRN ERIK LØVLIEN AS ligger på Stillverksveien 10 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 90675376
  • 9067 5376
  • 906 75 376
  • 90 67 53 76

Vanlige spørsmål om BJØRN ERIK LØVLIEN AS

Hva er den registrerte adressen til BJØRN ERIK LØVLIEN AS?

Den registrerte adressen ligger i 2004 Lillestrøm. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver BJØRN ERIK LØVLIEN AS?

BJØRN ERIK LØVLIEN AS er aktiv innen Byggeteknikk, Anleggsteknikk.

Hva er organisasjonsnummeret til BJØRN ERIK LØVLIEN AS?

Organisasjonsnummeret er 981666941.

Hva er telefonnummeret til BJØRN ERIK LØVLIEN AS?

Telefonnummeret til BJØRN ERIK LØVLIEN AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til BJØRN ERIK LØVLIEN AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble BJØRN ERIK LØVLIEN AS grunnlagt?

BJØRN ERIK LØVLIEN AS ble grunnlagt den 02.01.2000.

Er BJØRN ERIK LØVLIEN AS registrert for MVA?

BJØRN ERIK LØVLIEN AS er registrert for MVA.