BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    20.02.1995

  • Org.nr:

    869496022

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    81.230 Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking, 01.451 Sauehold

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Bjørn Arvid Bjørnvolden

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID ligger på Selsvegen 418 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 97714200
  • 9771 4200
  • 977 14 200
  • 97 71 42 00

Vanlige spørsmål om BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID

Hva er den registrerte adressen til BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID?

Den registrerte adressen ligger i 2670 Otta. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID?

BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID er aktiv innen Skadedyrkontroll.

Hva er organisasjonsnummeret til BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID?

Organisasjonsnummeret er 869496022.

Hva er telefonnummeret til BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID?

Telefonnummeret til BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Er BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID registrert for MVA?

BJØRNVOLDEN BJØRN ARVID er registrert for MVA.