CARL ROYAL AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    CARL ROYAL AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    25.02.2021

  • Org.nr:

    926679570

  • Aksjekapital

    100000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    46.470 Engroshandel med husholdnings-, kontor- og butikkmøbler, gulvtepper og belysningsutstyr

Lederstillinger/Administrasjon

  • Styrets leder

    Carl Jacob Roger Peder Kedja

  • Varamedlem

    Stian Myklebust Grytten

Data levert av Proff AS

Vanlige spørsmål om CARL ROYAL AS

Hva er den registrerte adressen til CARL ROYAL AS?

Den registrerte adressen ligger i 2000 Lillestrøm. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver CARL ROYAL AS?

CARL ROYAL AS er aktiv innen Butikkinnredning, Butikkutstyr.

Hva er organisasjonsnummeret til CARL ROYAL AS?

Organisasjonsnummeret er 926679570.

Hva er telefonnummeret til CARL ROYAL AS?

Telefonnummeret til CARL ROYAL AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til CARL ROYAL AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble CARL ROYAL AS grunnlagt?

CARL ROYAL AS ble grunnlagt den 01.01.2021.

Er CARL ROYAL AS registrert for MVA?

CARL ROYAL AS er registrert for MVA.