GOURMET PRODUKTER AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    GOURMET PRODUKTER AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    19.06.2010

  • Org.nr:

    995641437

  • Aksjekapital

    100000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    46.390 Engroshandel med bredt utvalg av nærings- og nytelsesmidler

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Poul Biørn Kristoffersen

  • Styrets leder

    Poul Biørn Kristoffersen

  • Varamedlem

    Linn Johanne Fiskerud

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

GOURMET PRODUKTER AS ligger på Balder alle 3 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 90114605
  • 9011 4605
  • 901 14 605
  • 90 11 46 05

Vanlige spørsmål om GOURMET PRODUKTER AS

Hva er den registrerte adressen til GOURMET PRODUKTER AS?

Den registrerte adressen ligger i 2060 Gardermoen. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver GOURMET PRODUKTER AS?

GOURMET PRODUKTER AS er aktiv innen Næringsmiddel - Engroshandel.

Hva er organisasjonsnummeret til GOURMET PRODUKTER AS?

Organisasjonsnummeret er 995641437.

Hva er telefonnummeret til GOURMET PRODUKTER AS?

Telefonnummeret til GOURMET PRODUKTER AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til GOURMET PRODUKTER AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble GOURMET PRODUKTER AS grunnlagt?

GOURMET PRODUKTER AS ble grunnlagt den 01.06.2010.

Er GOURMET PRODUKTER AS registrert for MVA?

GOURMET PRODUKTER AS er registrert for MVA.