GT BIL AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    GT BIL AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    27.09.2021

  • Org.nr:

    927817500

  • Aksjekapital

    100000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Kjell Øystein Ruud

  • Styrets leder

    Fredrik Erfjord

  • Styremedlem

    Kjell Øystein Ruud

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

GT BIL AS ligger på Galdetoppen 9 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 57681688
  • 5768 1688
  • 576 81 688
  • 57 68 16 88

Vanlige spørsmål om GT BIL AS

Hva er den registrerte adressen til GT BIL AS?

Den registrerte adressen ligger i 6869 Hafslo. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver GT BIL AS?

GT BIL AS er aktiv innen Bilelektroverksted.

Hva er organisasjonsnummeret til GT BIL AS?

Organisasjonsnummeret er 927817500.

Hva er telefonnummeret til GT BIL AS?

Telefonnummeret til GT BIL AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til GT BIL AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.

Når ble GT BIL AS grunnlagt?

GT BIL AS ble grunnlagt den 27.09.2021.

Er GT BIL AS registrert for MVA?

GT BIL AS er registrert for MVA.