HAAGENSEN DAGLIGVARE AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    HAAGENSEN DAGLIGVARE AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    19.04.2023

  • Org.nr:

    931233750

  • Aksjekapital

    500000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    47.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Sindre Haagensen

  • Styrets leder

    Sindre Haagensen

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

HAAGENSEN DAGLIGVARE AS ligger på Røyslivegen 1 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 90781674
  • 9078 1674
  • 907 81 674
  • 90 78 16 74

Vanlige spørsmål om HAAGENSEN DAGLIGVARE AS

Hva er den registrerte adressen til HAAGENSEN DAGLIGVARE AS?

Den registrerte adressen ligger i 2611 Lillehammer. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver HAAGENSEN DAGLIGVARE AS?

HAAGENSEN DAGLIGVARE AS er aktiv innen Dagligvare.

Hva er organisasjonsnummeret til HAAGENSEN DAGLIGVARE AS?

Organisasjonsnummeret er 931233750.

Hva er telefonnummeret til HAAGENSEN DAGLIGVARE AS?

Telefonnummeret til HAAGENSEN DAGLIGVARE AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til HAAGENSEN DAGLIGVARE AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble HAAGENSEN DAGLIGVARE AS grunnlagt?

HAAGENSEN DAGLIGVARE AS ble grunnlagt den 29.03.2023.

Er HAAGENSEN DAGLIGVARE AS registrert for MVA?

HAAGENSEN DAGLIGVARE AS er registrert for MVA.