HANS M STORVIK BYGGMESTER, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    HANS M STORVIK BYGGMESTER

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    12.03.1995

  • Org.nr:

    970976663

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    41.000 Oppføring av bygninger

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Hans Magne Storvik

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

HANS M STORVIK BYGGMESTER ligger på Leirkupgata 3 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 99406382
  • 9940 6382
  • 994 06 382
  • 99 40 63 82

Vanlige spørsmål om HANS M STORVIK BYGGMESTER

Hva er den registrerte adressen til HANS M STORVIK BYGGMESTER?

Den registrerte adressen ligger i 3912 Porsgrunn. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver HANS M STORVIK BYGGMESTER?

HANS M STORVIK BYGGMESTER er aktiv innen Tømrer, Bygningssnekker.

Hva er organisasjonsnummeret til HANS M STORVIK BYGGMESTER?

Organisasjonsnummeret er 970976663.

Hva er telefonnummeret til HANS M STORVIK BYGGMESTER?

Telefonnummeret til HANS M STORVIK BYGGMESTER finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til HANS M STORVIK BYGGMESTER ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Er HANS M STORVIK BYGGMESTER registrert for MVA?

HANS M STORVIK BYGGMESTER er registrert for MVA.