HENNING BYBERG, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    HENNING BYBERG

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    07.02.2019

  • Org.nr:

    822179622

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    85.597 Annen undervisning ellers

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Henning Byberg

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

HENNING BYBERG ligger på Friheim 17C og kan nås på et av følgende nummer.

  • 40021343
  • 4002 1343
  • 400 21 343
  • 40 02 13 43

Vanlige spørsmål om HENNING BYBERG

Hva er den registrerte adressen til HENNING BYBERG?

Den registrerte adressen ligger i 4047 Hafrsfjord. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver HENNING BYBERG?

HENNING BYBERG er aktiv innen Kurs.

Hva er organisasjonsnummeret til HENNING BYBERG?

Organisasjonsnummeret er 822179622.

Hva er telefonnummeret til HENNING BYBERG?

Telefonnummeret til HENNING BYBERG finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til HENNING BYBERG ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.

Når ble HENNING BYBERG grunnlagt?

HENNING BYBERG ble grunnlagt den 07.02.2019.