HOPES & DREAMS AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    HOPES & DREAMS AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    01.06.2022

  • Org.nr:

    929286006

  • Aksjekapital

    30000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    John Joachim Svenstad Mclean

  • Styrets leder

    John Joachim Svenstad Mclean

  • Varamedlem

    Helene Åkernes Mclean

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

HOPES & DREAMS AS ligger på St. Olavs gate 24 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 45316172
  • 4531 6172
  • 453 16 172
  • 45 31 61 72

Vanlige spørsmål om HOPES & DREAMS AS

Hva er den registrerte adressen til HOPES & DREAMS AS?

Den registrerte adressen ligger i 0166 Oslo. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver HOPES & DREAMS AS?

HOPES & DREAMS AS er aktiv innen Bedriftskonsulent.

Hva er organisasjonsnummeret til HOPES & DREAMS AS?

Organisasjonsnummeret er 929286006.

Hva er telefonnummeret til HOPES & DREAMS AS?

Telefonnummeret til HOPES & DREAMS AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til HOPES & DREAMS AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble HOPES & DREAMS AS grunnlagt?

HOPES & DREAMS AS ble grunnlagt den 04.05.2022.