KAMILLA TERESE SVAE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    KAMILLA TERESE SVAE

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    26.02.2005

  • Org.nr:

    987917474

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Kamilla Terese Svae

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

KAMILLA TERESE SVAE ligger på Gamle Sånervei 220 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 41787276
  • 4178 7276
  • 417 87 276
  • 41 78 72 76

Vanlige spørsmål om KAMILLA TERESE SVAE

Hva er den registrerte adressen til KAMILLA TERESE SVAE?

Den registrerte adressen ligger i 1827 Hobøl. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver KAMILLA TERESE SVAE?

KAMILLA TERESE SVAE er aktiv innen Utleie.

Hva er organisasjonsnummeret til KAMILLA TERESE SVAE?

Organisasjonsnummeret er 987917474.

Hva er telefonnummeret til KAMILLA TERESE SVAE?

Telefonnummeret til KAMILLA TERESE SVAE finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til KAMILLA TERESE SVAE ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Er KAMILLA TERESE SVAE registrert for MVA?

KAMILLA TERESE SVAE er registrert for MVA.