Kollekted By AS
Få hjelp med markedsføring på nett
Lurer du på hvor synlig hjemmesiden din er på internett, og om den holder dagens standard? Det kan være lurt å utvide bedriften din. Vi i Gule Sider hjelper deg med å nå dine forretningsmål.
Bildegalleri
Om oss
Interiørbutikken Kollekted by ligger på Grünerløkka i Oslo og ble grunnlagt av stylistduoen Kråkvik & D’Orazio i 2013. Hos Kollekted by finner du et nøye kuratert utvalg av designmøbler, belysning, interiør, velvære og unika fra kjente merkevarer og selvstendige produsenter og kunstnere, alltid med kvalitet og holdbarhet i fokus.
Til deg som styrer bedriften
Vi fikser det for deg
Som gründer, er det å være synlig på nett viktigere i dag enn noen gang, men digital markedsføring kan noen ganger føles vanskelig. Det er derfor vi er her. Vi i Gule Sider brenner for alt som har med digital markedsføring å gjøre, og kan hjelpe deg med å sikre at din bedrift er synlig på nett.
Har du riktig informasjon på nett?
Du kan enkelt oppdatere bedriftsinformasjonen din over hele internett. Bruk Min Gule Sider for å oppdatere din kontaktinformasjon, åpningstider, nøkkelord mm.
Gode hjemmesider tiltrekker seg flere kunder
Annenhver besøkende risikerer å forlate hjemmesiden din, hvis den tar mer enn 3 sekunder å laste inn. Google elsker raske og mobiltilpassede hjemmesider!
Firmainformasjon
Kollekted By AS
9 532 tkr
-24.10 %
6
Ytterligere finansiell informasjon og en gratis årsrapport fra Kollekted By AS er tilgjengelig på Proff.no
Les mer om bedriften på ProffKOLLEKTED BY AS
912169812
AS
47.913 Postordre-/Internetthandel med belysningsutstyr, kjøkkenutstyr, møbler og innredningsartikler
Ja
15.05.2013
Lederstillinger/Administrasjon
Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Styremedlem
Kategorier
Nøkkelord
Mulige nummerkombinasjoner
40042743
4004 2743
400 42 743
40 04 27 43