LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    13.11.2019

  • Org.nr:

    923386122

  • Aksjekapital

    30000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    10.202 Slakting av fisk, skalldyr og bløtdyr

Lederstillinger/Administrasjon

  • Styrets leder

    Egidijus Vilkauskas

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS ligger på Engvikvegen 438 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 94155327
  • 9415 5327
  • 941 55 327
  • 94 15 53 27

Vanlige spørsmål om LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS

Hva er den registrerte adressen til LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS?

Den registrerte adressen ligger i 9140 Rebbenes. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS?

LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS er aktiv innen Fiskeforedling.

Hva er organisasjonsnummeret til LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS?

Organisasjonsnummeret er 923386122.

Hva er telefonnummeret til LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS?

Telefonnummeret til LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS grunnlagt?

LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS ble grunnlagt den 31.08.2019.

Er LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS registrert for MVA?

LØKSFJORD FISKE BRYGGE AS er registrert for MVA.