LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    22.01.2016

  • Org.nr:

    916611641

  • Aksjekapital

    30000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    86.993 Andre helsetjenester ellers

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Berit Peggy Småbakk

  • Styrets leder

    Berit Peggy Småbakk

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS ligger på Sykehusvegen 21 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 91182401
  • 9118 2401
  • 911 82 401
  • 91 18 24 01

Vanlige spørsmål om LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS

Hva er den registrerte adressen til LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS?

Den registrerte adressen ligger i 9019 Tromsø. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS?

LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS er aktiv innen Helsetjeneste.

Hva er organisasjonsnummeret til LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS?

Organisasjonsnummeret er 916611641.

Hva er telefonnummeret til LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS?

Telefonnummeret til LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS grunnlagt?

LOGOPED BERIT SMÅBAKK AS ble grunnlagt den 05.01.2016.