Luggen Hårstudio AS avd Roseby, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    Luggen Hårstudio AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    19.02.1995

  • Org.nr:

    942399243

  • Aksjekapital

    100000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    96.210 Frisering og barbering

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Jannicke Lyngstad Mordal

  • Styrets leder

    Torild Solbakken Lyngstad

  • Styremedlem

    Jannicke Lyngstad Mordal

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

Vanlige spørsmål om Luggen Hårstudio AS avd Roseby

Hva er den registrerte adressen til Luggen Hårstudio AS avd Roseby?

Den registrerte adressen ligger i 6415 Molde. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver Luggen Hårstudio AS avd Roseby?

Luggen Hårstudio AS avd Roseby er aktiv innen Frisør.

Hva er organisasjonsnummeret til Luggen Hårstudio AS avd Roseby?

Organisasjonsnummeret er 942399243.

Hva er telefonnummeret til Luggen Hårstudio AS avd Roseby?

Et telefonnummer for Luggen Hårstudio AS avd Roseby er ikke oppført for øyeblikket.

Kan plasseringen til Luggen Hårstudio AS avd Roseby ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble Luggen Hårstudio AS avd Roseby grunnlagt?

Luggen Hårstudio AS avd Roseby ble grunnlagt den 21.02.1987.

Er Luggen Hårstudio AS avd Roseby registrert for MVA?

Luggen Hårstudio AS avd Roseby er registrert for MVA.