MB TUR OG UTSTYRS HJELP, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    MB TUR OG UTSTYRS HJELP

  • Selskapsform:

    Forening/lag/innretning

  • Registreringsdato

    19.12.2018

  • Org.nr:

    921959818

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    94.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers

Lederstillinger/Administrasjon

  • Styrets leder

    Trond Birkeland

  • Styremedlem

    Mette Birkeland

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

MB TUR OG UTSTYRS HJELP ligger på Nedre Slettestølen 6 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 93415701
  • 9341 5701
  • 934 15 701
  • 93 41 57 01

Vanlige spørsmål om MB TUR OG UTSTYRS HJELP

Hva er den registrerte adressen til MB TUR OG UTSTYRS HJELP?

Den registrerte adressen ligger i 5136 Mjølkeråen. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver MB TUR OG UTSTYRS HJELP?

MB TUR OG UTSTYRS HJELP er aktiv innen Forening, Forbund.

Hva er organisasjonsnummeret til MB TUR OG UTSTYRS HJELP?

Organisasjonsnummeret er 921959818.

Hva er telefonnummeret til MB TUR OG UTSTYRS HJELP?

Telefonnummeret til MB TUR OG UTSTYRS HJELP finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til MB TUR OG UTSTYRS HJELP ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble MB TUR OG UTSTYRS HJELP grunnlagt?

MB TUR OG UTSTYRS HJELP ble grunnlagt den 06.12.2018.