NICOLAI HAUAN, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    NICOLAI HAUAN

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    01.08.2007

  • Org.nr:

    991542868

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    90.209 Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Lars Nikolai Hauan

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

NICOLAI HAUAN ligger på Vækerøveien 10 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 95423866
  • 9542 3866
  • 954 23 866
  • 95 42 38 66

Vanlige spørsmål om NICOLAI HAUAN

Hva er den registrerte adressen til NICOLAI HAUAN?

Den registrerte adressen ligger i 0282 Oslo. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hva er organisasjonsnummeret til NICOLAI HAUAN?

Organisasjonsnummeret er 991542868.

Hva er telefonnummeret til NICOLAI HAUAN?

Telefonnummeret til NICOLAI HAUAN finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til NICOLAI HAUAN ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.

Når ble NICOLAI HAUAN grunnlagt?

NICOLAI HAUAN ble grunnlagt den 01.08.2007.