Om Oslo Bilstereo AS
Dine konkurrenter har brukt denne overflaten til å fortelle om selskapet sitt. Du vet at det er gratis å fylle ut firmainformasjon på Gulesider, ikke sant?
Dine konkurrenter har brukt denne overflaten til å fortelle om selskapet sitt. Du vet at det er gratis å fylle ut firmainformasjon på Gulesider, ikke sant?
Juridisk navn
OSLO BILSTEREO AS
Selskapsform:
Aksjeselskap
Stiftelsesdato
08.01.1987
Org.nr:
943276757
Aksjekapital
900000
Omsetning.
-
Firmaskatt
-
NACE-bransje
47.430 Butikkhandel med audio- og videoutstyr
Svein Iversen
moreThanAYearAgo
Nettopp fått montert dyreste defa alarm med gps etc.
Feilmontering 2 ganger. Ting virker ikke optimalt.
Jeg har nok vært en veldig uheldig kunde.
Fikk time for feilsøk/resette systemet. Men ved ankomst måtte jeg bestille ny time for feilsøk, da de ikke kunne resette enheten likevell.. Å det koster penger. Jeg restarte det hele å alt virket bra.
Så når en amatør klarer å fikse det gratis å på 1 min. Så er jeg veldig glad jeg ikke bestillte time.
Rokstad
moreThanAYearAgo
Kan anbefale dette firmaet på det varmeste! Har skjelden fått så god hjelp og ikke minst oppfølging.
ore
moreThanAYearAgo
La opp en minijack-plugg til mp3/Ipod fra en Ford standard-spiller. Vanskelig for Ford-verkstedet, ikke noe problem for Oslo bilstereo. Grei pris også. Kommer nok til å bruke disse igjen!
Nøkkelord mangler