RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    08.09.2003

  • Org.nr:

    886016662

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    86.950 Fysioterapi- og ergoterapitjenester

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Aila Kari

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI ligger på Sandalsveien 23 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 45217351
  • 4521 7351
  • 452 17 351
  • 45 21 73 51

Vanlige spørsmål om RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI

Hva er den registrerte adressen til RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI?

Den registrerte adressen ligger i 4022 Stavanger. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI?

RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI er aktiv innen Helsetjeneste.

Hva er organisasjonsnummeret til RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI?

Organisasjonsnummeret er 886016662.

Hva er telefonnummeret til RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI?

Telefonnummeret til RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til RIDEFYSIOTERAPEUT AILA KARI ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.