RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    29.06.2021

  • Org.nr:

    927349639

  • Aksjekapital

    30000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Marte Klungtveit Vold

  • Styrets leder

    Magnus Blikshavn

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS ligger på Fiolveien 1 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 51314160
  • 5131 4160
  • 513 14 160
  • 51 31 41 60

Vanlige spørsmål om RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS

Hva er den registrerte adressen til RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS?

Den registrerte adressen ligger i 4331 Ålgård. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS?

RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS er aktiv innen Barnehage - Offentlig.

Hva er organisasjonsnummeret til RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS?

Organisasjonsnummeret er 927349639.

Hva er telefonnummeret til RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS?

Telefonnummeret til RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS grunnlagt?

RISHAGEN FUS BARNEHAGE AS ble grunnlagt den 24.09.2019.