SKARSTEIN-FØRDE AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    SKARSTEIN-FØRDE AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    19.07.2023

  • Org.nr:

    831736062

  • Aksjekapital

    50000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    49.330 Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Gunn Hege Skarstein

  • Styrets leder

    Espen Andre Førde

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

SKARSTEIN-FØRDE AS ligger på Kipervegen 14 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 95956731
  • 9595 6731
  • 959 56 731
  • 95 95 67 31

Vanlige spørsmål om SKARSTEIN-FØRDE AS

Hva er den registrerte adressen til SKARSTEIN-FØRDE AS?

Den registrerte adressen ligger i 6783 Stryn. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver SKARSTEIN-FØRDE AS?

SKARSTEIN-FØRDE AS er aktiv innen Transport.

Hva er organisasjonsnummeret til SKARSTEIN-FØRDE AS?

Organisasjonsnummeret er 831736062.

Hva er telefonnummeret til SKARSTEIN-FØRDE AS?

Telefonnummeret til SKARSTEIN-FØRDE AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til SKARSTEIN-FØRDE AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble SKARSTEIN-FØRDE AS grunnlagt?

SKARSTEIN-FØRDE AS ble grunnlagt den 19.06.2023.

Er SKARSTEIN-FØRDE AS registrert for MVA?

SKARSTEIN-FØRDE AS er registrert for MVA.