Om Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid

Her kan bedrifter dele sin historie og fremheve det som gjør dem unike – helt gratis!

Til deg som eier Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid
Er informasjonen korrekt?

Oppdater enkelt informasjonen og dra nytte av nesten 2 millioner bedriftsøk hver måned på gulesider.no !

Gjennomgå og oppdater
Ansatte fra teamrobin med lynikon
Bli enda mer synlig på nett – og få flere kunder til din bedrift

GuleSiders markedsføringsbyrå Robin kan hjelpe deg med Google- og Facebook-annonsering, SEO, nettside m.m.

Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    SOGNASAUM - CECILIE THAULE LØVLID

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    06.01.2025

  • Org.nr:

    934788419

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    14.210 Produksjon av yttertøy

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Cecilie Thaule Løvlid

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

Vanlige spørsmål om Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid

Hva er den registrerte adressen til Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid?

Den registrerte adressen ligger i 6856 Sogndal. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid?

Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid er aktiv innen Klesproduksjon.

Hva er organisasjonsnummeret til Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid?

Organisasjonsnummeret er 934788419.

Hva er telefonnummeret til Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid?

Et telefonnummer for Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid er ikke oppført for øyeblikket.

Kan plasseringen til Sognasaum - Cecilie Thaule Løvlid ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.