Om Sothys Paris (Cosmenor AS)

Profesjonell hudpleieserie selges eksklusivt hos hudterapeuter og spa. Et rikt og bredt utvalg av effektive produkter og behandlinger for ansikt og kropp.

SOTHYS PARIS | profesjonell hudpleie i mer enn 70 år

Sothys Paris er med sine 20.000 salonger og spa i 120 land, en av verdens fremste leverandører av profesjonell hudpleie. Med røtter tilbake til 1940- tallets Paris, er Sothys i dag en tredjegenerasjons familiebedrift med en storforsknings- og utviklingsavdeling. Sothys sitt fokus på sanselighet og velvære tar de unikt pleiende behandlingene opp på et trestjerners gourmetnivå.

Bildegalleri

  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 1
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 2
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 3
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 4
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 5
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 6
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 7
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 8
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 9
  • Sothys Paris (Cosmenor AS) Parfyme, Kosmetikk - Engroshandel, Asker - 10

Sothys Paris (Cosmenor AS), Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnCOSMENOR AS
Selskapsform:Aksjeselskap
Stiftelsesdato22.09.2010
Org.nr:996047466
Aksjekapital500000
Omsetning.-
Firmaskatt-
NACE-bransje46.450 Engroshandel med parfyme og kosmetikk

Lederstillinger/Administrasjon

John Roger JakobsenDaglig leder
John Roger JakobsenStyrets leder

Omtaler om Sothys Paris (Cosmenor AS)

Mariann Nilsen

mer enn ett år siden

Jeg har vanligvis kjøpt Sothys hudpleie produkter når jeg har vært å reist i utlandet. Jeg har alltid vært veldig fornøyd med produktene og behandlingene jeg hat tatt på spa eller i salong. Nå har jeg sett fler og fler salonger i Norge som bruker Sothys, dette er fantastisk.

Mariann Nilsen

mer enn ett år siden

Endelig har jeg funnet serien som virkelig skjønner seg på hud! Det jeg mener er at jeg tidligre har prøvd titalls av ulike serier, både fra parfymerier og hudpleie salonger, de har vært Ok, men jeg har aldri ville kjøpt de igjen da jeg har følt de ble for kostbare i forhold til effekten de gav. Men så kom jeg over Sothys, hudterapeuten min anbefalte meg serum + dag/natt krem i Anti-age Grade 1 etter å ha tatt en profesjonell diagnose. Denne serien jobber aktivt med mine første linjer, og jeg merker en stor forskjell i hudens glød og fuktighet! Nå har jeg også vært tilbake og kjøpt meg rensemelk, rensevann, nattkrem (Noctuelle) og øyekrem (Active Contour) og er storfornøyd. Så til alle kvinner og menn som er opptatt av effektive produkter der ut, er du så heldig og komme over Sothys, en uslepen diamant, så ikke tvil - det er verdt hvert øre!