TEIGE RØED CATERING, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    TEIGE RØED CATERING

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    18.09.2024

  • Org.nr:

    934122704

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    56.210 Catering for arrangementer

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Hans Teige Røed

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

TEIGE RØED CATERING ligger på Arnstein Arnebergs vei 6 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 69032257
  • 6903 2257
  • 690 32 257
  • 69 03 22 57

Vanlige spørsmål om TEIGE RØED CATERING

Hva er den registrerte adressen til TEIGE RØED CATERING?

Den registrerte adressen ligger i 1366 Lysaker. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver TEIGE RØED CATERING?

TEIGE RØED CATERING er aktiv innen Catering.

Hva er organisasjonsnummeret til TEIGE RØED CATERING?

Organisasjonsnummeret er 934122704.

Hva er telefonnummeret til TEIGE RØED CATERING?

Telefonnummeret til TEIGE RØED CATERING finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til TEIGE RØED CATERING ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Er TEIGE RØED CATERING registrert for MVA?

TEIGE RØED CATERING er registrert for MVA.