tilbygg & nybygg
treff 45305 bedrifter i nærheten av dette området
Vi har en dyktig arbeidsstab og mange av de ansatte har lang fartstid i firmaet og innehar solid erfaring og kompetanse. Bedriften har 11 ansatte, hvorav 2 stk. er byggmestere. Vi holder til i Rygge Kommune i Østfold rett utenfor Moss. Våre kundegrupper er fra private, stat, kommune, bedrifter og borettslag.
Plan1 utfører alle typer arkitektarbeider i spekteret fra store offentlige og private prosjekter, til den enkeltes hytte eller enebolig.
Oslo Bygginnredning AS er et innredningsselskap med lang erfaring og et bredt produktsortiment.
Vi leverer og monterer systemvegger,-himlinger,-gulv og glassvegger med et ubegrenset sortiment.
5 (1)
FagFlis Elverum har butikk på ca 500 m2 med utstilling av fliser, ovner, stein, verktøy og tilbehør. I tillegg har vi over 1500 kvm med lagerlokaler. FagFlis Elverum kan levere det MESTE innen fliser, ovner, skifer, steinprodukter og tilbehør.
Stein Halvorsen Arkitekter AS ble grunnlagt i 1996 da Stein Halvorsen og Christian Sundby vant konkurransen om Sametinget. Vår visjon er å utforme fremtidsrettet arkitektur som skaper gode rom og økt livskvalitet for menneskene som bruker bygningene. Arkitekturen tar utgangspunkt i tradisjonell nordisk byggeskikk, tilpasset lokale klimaforhold og landskapet som omgir bygningene.
BSS Byggeservice AS er et snekkerfirma som jobber lokalt i Follo-området med mindre byggeoppdrag. Da vi har faste samarbeidspartnere innenfor Innenfor elektro, rør, flislegging og støping kan vi tilby totalentreprise. Kontoret vårt ligger sentralt på Langhus.
Kort sagt alt innen betongarbeid.
Byggmester Svein Jacobsen AS ble stiftet i januar 1975. Siden den gang har vi opparbeidet oss nesten 50 års erfaring innen byggfaget. Vi holder til i Horten, og tar på oss oppdrag over hele Vestfold.
RAM Entreprenør et lokalt entreprenørselskap med lang fartstid og kompetanse innen totalentrepriser, stål og betongarbeider. Med det tar vi på oss komplette bygg fra søknader, prosjektering og utførelse frem til overlevering av bygget. Riving, rehabilitering og ombygging er noe vi også har god erfaring med. Vi tar på oss både mindre og større prosjekter.
KV Bygg AS er et bygg- og anleggsfirma i Drangedal. Vi er 14 ansatte og tar på oss alt innen bygging.
Ingeniør og Murfirma Lars Aarum A/S er en naturlig samarbeidspartner innen alle typer byggeprosjekter.
Arkitektkontoret Børtveit & Carlsen AS ble stiftet i mars 2013, og har 3 ansatte sivilarkitekter. Våre arbeidsoppgaver spenner fra planrelatert prosjektering til arkitekturprosjektering av alle typer bygg, interiør, landskap og design.
Glassmester Knut Furulund AS utfører det meste innen tradisjonelt glassmester arbeid, som skjæring av glass etter mål eller fasong. Utskifting av punktert eller på annen måte skadet og ødelagt isolerglass. Vi hjelper deg også med montering av nye dører og vinduer, samt montering av helglassløsninger. Vi har eget rammeverksted med tilhørende butikk. Her kan du få gode ideer og råd om innramming, så ta turen innom oss idag.
Ryfylke Trelast ble etablert i 1946 og er i dag den største totalleverandøren av nye boliger og byggetjenester på Strandalandet. Vi har egne byggefelt, tomter, hytteområder, boligprosjekter og konsepter. Kompetanse, trygg gjennomføring og et tett samarbeid med våre underleverandører og partnere sikrer kunden den beste løsning. Til sammen er vi 42 ansatte som alle har det samme målet: å bygge folks drømmer!
Reiulf Ramstad Architects (RRA) is an independent Oslo-based architectural firm with a high level of expert knowledge and a distinct ideology. The firm has a strong conceptual approach combined with experience from past accomplished projects.
Vi er et arkitektkontor i Fredrikstad med 4 ansatte. I over 10 år har vi jobbet kontinuerlig med utforming av alt fra eneboliger og hytter til utvikling av større boligområder. Innen boligarkitektur er vi vandt til å jobbe både for privatpersoner og i samarbeid med små og store eiendomsutviklere. Østlandsområdet er fullt av etablerte boligområder som skal fortettes i årene framover. Vi jobber kontinuerlig med videreutvikling av disse områdene, i form av bærekraftige fortettingsprosjekter.
Vi har vært engasjert i en rekke store og krevende byggeoppgaver for offentlige og private oppdragsgivere. Oppdragenes varierte karakter har gitt omfattende kompetanse i skapende planlegging, prosjektering og produktutvikling. Allsidig produksjon har gitt erfaring med ulike entrepriseformer og samarbeid med forskjellige byggherreorganisasjoner, tverrfaglige prosjekteringsgrupper, andre arkitektkontorer og kunstnere.
Nordbohus består av Nordbohuskontorer fordelt over hele vårt langstrakte land, og et kjedekontor i Trondheim. Vi er en av Norges største boligleverandører, og tilbyr både eneboliger, tomannsboliger, garasjer og boligområder med ulike bolig- og hustyper. Vårt unike byggesystem er teknisk godkjent av SINTEF Byggforsk, og foreløpig er vi faktisk alene om å ha en så omfattende godkjenning.
Vårt multiservicefirma i Tromsø skiller seg ut med fokus på kvalitet fremfor kvantitet. Vi er dedikert til å levere profesjonelle tjenester som oppfyller kundenes behov og forventninger, med topp moderne utstyr! vi utfører det meste innen bygg og anlegg inkludert gravearbeider og snekkertjenester
Ivar Espegard AS tilbyr et bredt spekter av tjenester innen bygg og energiløsninger for både private og bedrifter, som for eksempel nybygg, tilbygg og rehabilitering. Bedriften leverer blant annet SolarVenti som er en solcelle drevet ventilasjon, i tillegg leverer de alle typer ledd porter fra Villa til Industri og felles garasjeanlegg med service avtaler. De leverer også sol skjerming fra Royal, og fokuserer på kvalitet, funksjonelle løsninger og gode resultater tilpasset kundens behov med 50 års erfaring i bransjen.
Aquarius Dyl er et lokalt firma i Hafrsfjord som har spesialisert seg på profesjonell montering av kjøkken. Med fokus på kvalitet, presisjon og gode løsninger hjelper vi både privatpersoner og bedrifter med trygg og effektiv installasjon av kjøkken. Vi monterer alle typer kjøkken, inkludert IKEA, Epoq, HTH og andre leverandører. Aquarius Dyl legger vekt på godt håndverk, ryddig arbeid og fornøyde kunder, og sørger for at kjøkkenet ditt blir montert riktig, funksjonelt og klart til bruk.