TORLEIF BAY, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    TORLEIF BAY

  • Selskapsform:

    Enkeltpersonforetak

  • Registreringsdato

    04.09.2018

  • Org.nr:

    921338015

  • Aksjekapital

    0

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    90.120 Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst

Lederstillinger/Administrasjon

  • Innehaver

    Torleif Birkeland Bay

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

TORLEIF BAY ligger på Nordnesveien 17 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 99459969
  • 9945 9969
  • 994 59 969
  • 99 45 99 69

Vanlige spørsmål om TORLEIF BAY

Hva er den registrerte adressen til TORLEIF BAY?

Den registrerte adressen ligger i 5005 Bergen. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver TORLEIF BAY?

TORLEIF BAY er aktiv innen Kunstformidling, Kunstforhandler.

Hva er organisasjonsnummeret til TORLEIF BAY?

Organisasjonsnummeret er 921338015.

Hva er telefonnummeret til TORLEIF BAY?

Telefonnummeret til TORLEIF BAY finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til TORLEIF BAY ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.

Når ble TORLEIF BAY grunnlagt?

TORLEIF BAY ble grunnlagt den 04.09.2018.