BERGEN KATTEPENSJONAT AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    BERGEN KATTEPENSJONAT AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    20.02.2007

  • Org.nr:

    990892202

  • Aksjekapital

    100000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    96.990 Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Hugo Adam Blindheim

  • Styrets leder

    Hugo Adam Blindheim

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

BERGEN KATTEPENSJONAT AS ligger på Grimstadvegen 595 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 90015268
  • 9001 5268
  • 900 15 268
  • 90 01 52 68

Vanlige spørsmål om BERGEN KATTEPENSJONAT AS

Hva er den registrerte adressen til BERGEN KATTEPENSJONAT AS?

Den registrerte adressen ligger i 5252 Søreidgrend. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver BERGEN KATTEPENSJONAT AS?

BERGEN KATTEPENSJONAT AS er aktiv innen Interiørforretning.

Hva er organisasjonsnummeret til BERGEN KATTEPENSJONAT AS?

Organisasjonsnummeret er 990892202.

Hva er telefonnummeret til BERGEN KATTEPENSJONAT AS?

Telefonnummeret til BERGEN KATTEPENSJONAT AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til BERGEN KATTEPENSJONAT AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble BERGEN KATTEPENSJONAT AS grunnlagt?

BERGEN KATTEPENSJONAT AS ble grunnlagt den 01.02.2007.

Er BERGEN KATTEPENSJONAT AS registrert for MVA?

BERGEN KATTEPENSJONAT AS er registrert for MVA.