mote klær
treff 10010 bedrifter i nærheten av dette området
Norsk Flid Husfliden er med sine 29 butikker, størst i Norge på bunad- og bunadstilbehør. Vi er en ledende faghandel innenfor garn.
Norsk Flid Husfliden er med sine 29 butikker, størst i Norge på bunad- og bunadstilbehør. Vi er en ledende faghandel innenfor garn.
Norsk Flid Husfliden er med sine 29 butikker, størst i Norge på bunad- og bunadstilbehør. Vi er en ledende faghandel innenfor garn.
Selskapet eies av kommunene Finnøy, Gjesdal, Hå, Klepp, Kvitsøy, Randaberg, Rennesøy, Sandnes, Sola, Stavanger, Strand, Time og Hjelmeland, med et samlet innbyggertall på ca. 320.000.
Lokalene våre består nå av 2 etg, der 2.etg holder åpent mandager til lørdager 11:00-17:00, mens 1. ets kun har åpent torsdager-lørdager 11:00-17:00
Tanum Gjenbruk | Bærum. Bruktbutikk med unike møbler, interiør og flotte håndlagde og nye persiske tepper. Gjenbruk med kvalitet og sjel.
Nissehuset: Et unikt oppholdssted! Ved dampskipskaia i Mehamn kan du bo og spise sammen med tusenvis av nisser og juledekorasjoner. Velkommen!
Huset i hagen AS – Det lille brudehuset er et unikt og personlig konsept for bruder som ønsker noe litt annerledes. Hos oss finner du et nøye utvalgt sortiment av utradisjonelle brudekjoler, kombinert med sko, smykker, slør og hodepynt som kompletterer uttrykket. I intime og stemningsfulle omgivelser får bruden en rolig og inspirerende opplevelse med fokus på stil, detaljer og individualitet. Vi hjelper deg å finne helheten som gjør brudelooken personlig, moderne og tidløs.
Velkommen til Brudesalongen Prinsesse for en dag – din totalleverandør av flotte brudekjoler i alle størrelser og fasonger, og med det viktige tilbehøret som brudeslør, brudesko, tiaraer og annen hårpynt, stay up brudestrømper, strømpebånd, ringputer, dobbel hjerte brudeparaply osv. Godt utvalg også til brudepike, brudesvenn, brudgom og gjestene.
Systue midt i Ski som spesialiserer seg på å sy målsydde plagg etter kundens ønske. Vi gjør både reparasjoner, omsøm og designer etter kundens ønsker. Vi syr også samiske folkedrakter og samisk inspirerte klær.
Atelier Henry Phillip er en av landets ledende innenfor vår bransje, og har siden 1958 opparbeidet en betydelig erfaring og kunnskap innenfor et fag som krever mer enn å selge.
ANTIKVARIUS tilbyr et godt utvalg av brukte bøker innen de fleste kategorier. Brukte bøker har ofte slitasjemerker eller andre mangler. Bøkene som er lagt ut for salg, er forsøkt beskrevet så samvittighetsfullt som mulig. Skulle likevel en bok ha mangler som ikke er beskrevet, forsøker vi etter beste evne å finne gode løsninger slik at kunden blir tilfreds. Fornøyde kunder er vår beste reklame.
MyProfil er en totalleverandør av arbeidsklær, profilering og reklameartikler. Med over 20 års erfaring tilbyr vi helhetlige løsninger innen trykk, brodering, bildekor, skilt og klistremerker. Vi leverer produkter av høy kvalitet til både små og store bedrifter, med fokus på profesjonell profilering og visuell identitet. Hos oss får du personlig service, rask levering og skreddersydde løsninger som styrker bedriftens profil.
Hjembruket tilbyr unike, brukte vintage møbler med sjel og historie. Vi gir nytt liv til klassiske design og tidløse interiørskatter, nøye utvalgt for å skape en personlig og bærekraftig stil i hjemmet ditt. Vårt utvalg spenner fra elegante retrostoler og bord til skap, kommoder og detaljer som setter særpreg. Hos oss finner du møbler som kombinerer kvalitet, karakter og miljøvennlighet – et bevisst valg for deg som ønsker både estetikk og bærekraft i interiøret.
Ny Stil Secondhand Kristiansen er en gjenbruksbutikk i Kongsvinger som tilbyr et variert utvalg av brukte klær og interiørartikler. Her finner du unike plagg og spennende interiør med fokus på kvalitet, stil og bærekraft. Butikken gir nytt liv til brukte varer og gjør det enkelt å handle miljøvennlig. Med stadig skiftende utvalg er det alltid noe nytt å oppdage for deg som ønsker en personlig stil og gode gjenbrukskjøp.
Bodyer, Leggings/bukser, nattøy, utejakker, smekker, generelt det viktigste man trenger til baby/barn
Forskjellige produkter, forskjellige størrelser og farger
Bestiller inn og fornyer produkter.
Legger ut nye produkter ofte.
utvider butikken mer etterhvert, med barneklær
Release.no skal kjempe for at brukt skal bli ditt naturlige førstevalg. Med smarte innkjøp skal vi presse prisene ned på brukt elektronikk!
Velkommen til Nedre Myra Gård. Klær til den moderne dame i ull, lin, bomull og bambus. By basics, Mansted, Jalfe m.m. Marie smykker Danmark. Butikken er åpen tirsdager og torsdager, ellers etter avtale!
Hos oss finner du kjente merkevare klær i ypperste kvalitet og et godt utvalg av sesongenes trender.
Vi driver med salg av Bjørkeved. Selger kubikksekker og 60 l sekker. I tillegg driver vi med brukthandel.
Fashion Box har et stort utvalg av dameklær for enhver anledning! Kom innom vår hyggelige forretning.
Innen interiør og møbler velger vi ut tidløse, vakre, smarte, nyskapende og flerfunksjonelle produkter, slik at kunden kan skape sitt perfekte drømmehjem.
Er informasjonen korrekt?
Er informasjonen korrekt?