NARCI CAFE OG PIZZERIA AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

  • Juridisk navn

    NARCI CAFE OG PIZZERIA AS

  • Selskapsform:

    Aksjeselskap

  • Registreringsdato

    18.07.2023

  • Org.nr:

    931732765

  • Aksjekapital

    30000

  • Omsetning.

    -

  • Firmaskatt

    -

  • NACE-bransje

    56.110 Drift av restauranter

Lederstillinger/Administrasjon

  • Daglig leder

    Haci Murat Narci

  • Styrets leder

    Haci Murat Narci

Data levert av Proff AS

  • Mulige nummerkombinasjoner mangler

NARCI CAFE OG PIZZERIA AS ligger på Eidsgata 45 og kan nås på et av følgende nummer.

  • 57860080
  • 5786 0080
  • 578 60 080
  • 57 86 00 80

Vanlige spørsmål om NARCI CAFE OG PIZZERIA AS

Hva er den registrerte adressen til NARCI CAFE OG PIZZERIA AS?

Den registrerte adressen ligger i 6770 Nordfjordeid. Den fullstendige adressen vises i seksjonen "Adresse".

Hvilken type virksomhet driver NARCI CAFE OG PIZZERIA AS?

NARCI CAFE OG PIZZERIA AS er aktiv innen Kafé.

Hva er organisasjonsnummeret til NARCI CAFE OG PIZZERIA AS?

Organisasjonsnummeret er 931732765.

Hva er telefonnummeret til NARCI CAFE OG PIZZERIA AS?

Telefonnummeret til NARCI CAFE OG PIZZERIA AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.

Kan plasseringen til NARCI CAFE OG PIZZERIA AS ses på et kart?

Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens nøyaktige plassering.

Når ble NARCI CAFE OG PIZZERIA AS grunnlagt?

NARCI CAFE OG PIZZERIA AS ble grunnlagt den 26.06.2023.

Er NARCI CAFE OG PIZZERIA AS registrert for MVA?

NARCI CAFE OG PIZZERIA AS er registrert for MVA.