maler
treff 70232 bedrifter i nærheten av dette området
Brødrene Søgnen AS er et byggefirma i Os og kan hjelpe deg med ulike typer byggeprosjekter. Vi jobber med bl.a. nybygg, tilbygg, rehabilitering, oppussing av objekter, servicetjenester og alle typer av dør- og vindusbytter.
Nybygg, påbygg, rehabilitering, murerarbeid, vaktmesterarbeid. Vi tar både små og store jobber, så ta gjerne kontakt!
ET KOMPETENT TEAM MED,LANG BRANSJEERFARING,Vi bygger alt fra eneboliger, tomannsboliger og prosjekthus til leilighetsbygg og større prosjekter. Med over 70 års fartstid i bransjen er vi en trygg og erfaren samarbeidspartner i boligprosessen.
Våre verdier sikrer en trygg leveranse
Kvalitet og service er, og skal være, en viktig del av vårt arbeid. Vi oppnår fornøyde kunder gjennom høy kvalitet på utførelse av arbeidet, samt en god og oppfølgende dialog med kundene gjennom hele oppdraget.
Vi utfører alt innen nybygg, tilbygg og reparasjon. Ta kontakt for en hyggelig prat!
Vår stolthet ligger i vår evne til å kombinere tidløse håndverkstradisjoner med moderne løsninger.
Trygve Ullaland As er eit firma som driver lokalt i Florø og rundt om i kommunen. Vi har bred kompetanse innan byggefeltutvikling, kommunanle VA-Anlegg, små og store boring/sprengningsjobber, rivingsarbeid, tomtearbeid og muringsjobber og mye mer! Vi har no 10 ansatte og er godkjent lærebedrift med eit bra og trygt arbeidsmiljø for alle.
Ryfylke Trelast ble etablert i 1946 og er i dag den største totalleverandøren av nye boliger og byggetjenester på Strandalandet. Vi har egne byggefelt, tomter, hytteområder, boligprosjekter og konsepter. Kompetanse, trygg gjennomføring og et tett samarbeid med våre underleverandører og partnere sikrer kunden den beste løsning. Til sammen er vi 42 ansatte som alle har det samme målet: å bygge folks drømmer!
3 (2)
Entreprenørservice AS er et solid og moderne entreprenørfirma med base i Førde, Vestland. Vi leverer et bredt spekter av tjenester innen anleggs- og anleggsrelatert virksomhet, og har etablert oss som en pålitelig samarbeidspartner for både private og offentlige oppdragsgivere. Vår visjon er å være en foretrukket partner i anleggsmarkedet gjennom å levere løsninger som er trygge, bærekraftige og teknisk solide. Vi arbeider kontinuerlig med forbedring av arbeidsprosesser, kompetanseutvikling og
Vi tar på oss alt fra små reparasjoner til store boligprosjekter.
Vi utfører små og store oppdrag og lager skreddersydde løsninger etter kundens ønske. Ta kontakt for en uforpliktende samtale.
Ålhytta er det estetiske, funksjonelle og stilsikre valget. Siden 1966 har Ålhytta høstet oppmerksomhet og positiv omtale for sitt konsept og gode arkitektur.
Bertelsen & Garpestad skal levere entreprenørtjenester innenfor våre kjerneområder til riktig pris og kvalitet i nært samarbeid med kundens krav og ønsker.
En moderne bedrift tuftet på norsk bondekultur.
Utfører kommunaltekniske anlegg, (vei, vann, avløp), Fjellarbeid - industriområder - havneanlegg, Produksjon av pukk og grus.
BN Entreprenør AS er et maskinentreprenørfirma som ble etablert i 1973. Vi er lokalisert i Trondheim og ansees som en mellomstor bedrift med 110 ansatte og en omsetning på omlag 360 millioner i 2020.
Din entreprenør for små og store oppdrag!
5 (1)
Velkommen! Vi setter store krav til våre håndverkere, ikke bare våre ansatte, men også våre samarbeidspartnere. Vi har gode samarbeidspartnere i rørlegger-, elektriker-, maler-, stålentreprenør,- betong og grunn-, puss og flis-, arkitekt- og eiendomsutviklings-bransjen. Vi har spesialisert oss på massivtre, og kombinasjon av limtre, massivtre og bindingsverk.
Byggmester Osland tilbyr nybygg, tilbygg og rehabilitering i Bergen, med fokus på kvalitet, pålitelighet og kundetilfredshet.
Uteromsdesign Pål Tunelv Valio tilbyr alt innen uteromsarbeider, anleggsgartnerjobber, grunnarbeid, snekring og malertjenester. Med fokus på funksjonelle og estetiske løsninger skaper vi utemiljøer som kombinerer kvalitet og stil. Vi leverer skreddersydde tjenester for både private og bedrifter – fra idé og planlegging til ferdig utført arbeid. Din pålitelige partner for et vakkert og varig uterom.
Gs-Drift er eit lite entreprenørfirma med 9 ansatte, vårt arbeidsområde er stort sett Ryfylke, men tar ikkje av vegen for andre regioner.
Byggmester Svein Jacobsen AS ble stiftet i januar 1975. Siden den gang har vi opparbeidet oss nesten 50 års erfaring innen byggfaget. Vi holder til i Horten, og tar på oss oppdrag over hele Vestfold.
Contre AS er en betong og tømrerbedrift. Går du med planer om å bygge nytt, bygge på, eller kanskje rehabilitere? Om det er hus, hytte, garasje eller eller et annet bygg på eiendommen. Ta kontakt, så hjelper vi deg gjerne. Firmaet ble etablert i 2022 og utspring fra Magnus Aasen AS og Byggtjenester Sør-Gudbrandsdal AS. Sammen på eiersiden er også Løype AS.
KV Bygg AS er et bygg- og anleggsfirma i Drangedal. Vi er 14 ansatte og tar på oss alt innen bygging.
Isobygg Telemark – Vestfold AS utfører blåseisolering av alle typer konstruksjoner, både i nybygg og eldre bygninger. Vi tar oppdrag av alle størrelser i fylkene Telemark og Vestfold.
Isobygg Telemark – Vestfold ble etablert i 2016.
Daglig leder Geir Håvard Østtveit er utdannet byggmester og har bred erfaring fra byggebransjen.